Profesor Martin Pall daje przykład jak bronić się przed promieniowaniem RF nosząc odzież ochronną

Prof. Martin Pall od lat stara się zwiększyć świadomość o negatywnym wpływie na zdrowie sztucznych pól elektromagnetycznych, szczególnie z telefonii komórkowej. W 2013 roku opublikował przełomową pracę jak te pola działają niszcząco na organizmy na poziomie komórkowym wpływając na mechanizm VGCC. Jednakże to zagadnienie ma wymiar nie tylko teoretyczny dla tego naukowca, ale również sam daje przykład jak bronić się przed skutkami PEM.

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych amerykańskiej telewizji Prof. Pall zademonstrował noszoną przez siebie odzież ochronną na bazie najprawdopodobniej silver fabric w formie koszulki. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejsza się powierzchnię ciała, która jest w bezpośredniej ekspozycji na fale radiowe co według naukowca przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu, tworzeniem się wolnych rodników i tym samym powolnym niszczeniu organizmu.

Już przy obecnych poziomach większość populacji jest wystawiona na wysokie poziomy sztucznych pól elektromagnetycznych według zaleceń Europejskiej Medycyny Środowiskowej z 2016 roku. Tym bardziej cieszy, że Profesor Pall daje pozytywny przykład uświadamiając o konieczności własnej ochrony, aby zminimalizować skutki PEM na zdrowie. Niestety w przyszłości wraz ze wzrostem ekspozycji ze względu na większą ilość anten oraz urządzeń w sieci 5G taka odzież może stać się koniecznością.

Pełne nagranie wywiadu z Profesorem Martinem Pall-em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *